Zakochaj się w harcerstwie

Druhny i druhowie, witamy w fabryce pasji i zainteresowań!
Jedyna tego typu fabryka rusza już 7 września 2012 roku! Fabryka, w której nie znajdziesz dymiących maszyn , wielkich przekładni i dymiących kominów. Na trzy dni swoje wrota otworzy dla was wytwórnia pasji i zainteresowań.

Nasi „kierownicy zmiany” nie pozwolą wam się nudzić ani na chwilę. Od jogi przez kajaki, od golfa po zawody paintballowe, przez ścianki wspinaczkowe, jogę medytację, szachy, kurs fotografii – każdy znajdzie coś dla siebie! Zuchy odwiedzą Magiczną Salę Zuchowych Zabaw, harcerze i harcerze starsi wezmą udział w dwóch potężnych, wyładowanych po brzegi atrakcjami blokach tematycznych, zaś wędrownicy wykażą się ogromną sprawnością – tak ruchową jak i intelektualną, by zakończyć misję i wykryć agenta w swych szeregach. Instruktorzy i seniorzy na taśmie produkcyjnej znajdą wspomnienia najwyższej klasy.
Nasza fabryka dostarczy Ci towar pierwszej jakości – niezapomnianą przygodę i mnóstwo pomysłów na rozwój pasji i zainteresowań.”

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 28 czerwca, na adres: dorota.lapinska@zhp.net.pl

phm. Dorota Łapińska
członkini komendy hufca
(na podstawie materiałów KCHŁ)

Post Author: Magdalena Suchan