Wiosenny rajd drużynowych „ZADYSZKA 2”

Drodzy Drużynowi!
Wiosną przyroda budzi się do życia po zimowym letargu. Abyście i Wy poczuli zastrzyk wiosennej energii proponujemy Wam dwa dni świetnej zabawy w gronie innych drużynowych naszego hufca oraz absolwentów kursów organizowanych przez Hufiec Łódź-Polesie w ciągu ostatnich kilku lat.

Jako drużynowy ciągle robisz coś dla innych? Nadeszła pora, aby ktoś zrobił coś specjalnie dla Ciebie! A zatem szybko otwórz kalendarz i zarezerwuj sobie termin, a potem nie zwlekając, wyślij swoje zgłoszenie.

Termin: 31 marca – 1 kwietnia 2012 r.
Miejsce: Ściśle tajne!
(Zdradzimy jedynie, że nocleg będzie w budynku 🙂
Cena: jedynie 2 dyszki (20,00 zł)
Termin zgłoszeń: 11 marca 2012 r.
Zgłoszenia i pytania: justyna.m.kaczmarek@gmail.com

UWAGA! ostatecznym potwierdzeniem zgłoszenia będzie
dokonanie wpłaty w nieprzekraczalnym terminie  do 12 marca!

Świat budzi się do życia. Obudź się i Ty!

W załączniku ulotka do pobrania.

phm. Justyna Kaczmarek
członek ZKK

Post Author: Hufiec