Wyjazd instruktorski #wpogonizaciekawostka

„Lepiej zobaczyć coś raz, niż słyszeć o tym tysiąc razy” –
– chińskie przysłowie.
Zapraszamy Cię do udziało w wyjątkowej podróży po Małopolsce, o której to Ty będziesz opowiadać z tysiąc razy innym. Małopolska kojarzy nam się z historycznym Krakowem i majestatycznymi Tatrami, ale to tylko skrawek tego co oferuje ta kraina nad Wisłą. Pojedź z nami i zaskocz się co można robić 250 metrów pod ziemią, jak pachnie 600 letnie drewno, jak i gdzie ziemniak trafił na polskie talerze, czy ile ważą kamienie Brodzińskiego. Te i wiele innych ciekawostek czeka Cię już w lutym podczas wyjazdu instruktorskiego #wpogonizaciekawostka. Nie zwlekaj tylko zapisz się już dziś! Dzień Myśli Braterskiej to idealny czas na spędzenie go w gronie najbliższych instruktorów.
Termin: 23-24 lutego 2019 r.
Koszt: 111 zł (w cenie: transport, nocleg, obiad x2, bilety wstępów, koszt może się lekko zmienić w zależności od ilości zgłoszeń)
Dla kogo: instruktorzy Hufca Łódź-Polesie oraz harcerze z otwartą próbą instruktorską.
Zgłoszenia (wypełnij formularz):
https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=Ho024XU55kyJPfw1H9RNzYuHCaW7yM9PuXueHNuXpS9UOFNER1BUOFVHREM2QjVaSENYVEZLSjhMWS4u
Na zgłoszenia czekamy do końca stycznia – 31.01.2019 r.
Nie zwlekaj liczba miejsc ograniczona.

W ramach promocji wydarzenia zostało utworzone wydarzenie na Facebooku.

Zapraszamy!
W imieniu Komendy HŁ-P i ZKK “Rada Puchaczy” HŁ-P,
phm. Piotr Wojtaszek.

Post Author: PiotrWojtaszek