Wiosenny Rajd Drużynowych „Zadyszka 2” – przełożony na jesień!

Uprzejmie informujemy wszystkich zainteresowanych, że Wiosenny Rajd Drużynowych „Zadyszka 2” i Zlot Absolwentów kursów drużynowych organizowanych przez nasz hufiec zostaje przełożony na inny termin.

Wiosna widać jeszcze nie dość dobrze nas rozbudziła, bo natłok obowiązków spowodował, że wiele osób mimo szczerych chęci, nie mogło wziąć udziału w „Zadyszce 2”. Dlatego postanowiliśmy, że rajd odbędzie się we wrześniu. Mamy nadzieję, że wówczas już nic nam nie przeszkodzi i w licznym gronie podejmiemy „zadyszkowe” wyzwanie. O szczegółach poinformujemy wkrótce. Gwarantujemy, że poziom imprezy będzie tak samo świetny, a dobra zabawa i kopniak motywacyjny dodadzą Wam sił na kolejne miesiące!

A zatem do zobaczenia we wrześniu!

phm. Justyna Kaczmarek
członek ZKK

Post Author: Hufiec