PROgrant – mini-granty dla drużyn

Tylko do 26 maja 2019 r. czekamy na wnioski na dofinansowanie programu drużyn, gromad i kręgów w formie minigrantu PROgrant – edycja I. W ramach programu jednostka może otrzymać od 500 zł do nawet 2000 zł na swoje działania programowe. Pula środków na granty w pierwszej edycji wynosi 10 000 zł.

W ramach programu finansujemy działania programowe podstawowych jednostek organizacyjnych zrzeszonych w hufcach Chorągwi Łódzkiej ZHP.  Mogą być ciekawe zbiórki, atrakcyjne wyjazdy, element programu obozowego drużyny, biwaki pod gołym niebem, wypady z drużyną na łono przyrody, zwiedzanie atrakcji turystycznych w aktywnej formie i wiele, wiele innych. Dosłownie wszystko, co jest programem Waszej drużyny, gromady czy kręgu. Zaplanujcie extra działanie i zdobądźcie na nie środki z naszego programu minigrantów. Działanie musi odbywać się w okresie od 1 czerwca 2019 r. do 30 września 2019 r. Jego tematyka jest dowolna: możecie być to np. praca z bohaterem, program pozwalający odkryć faunę i florę Polski, działania patriotyczne i wszystko, co Wam przyjdzie do głowy, a jest zgodne z metodą harcerską. I pasujące do metodyki wiekowej z jaką pracujecie.

Wnioski będzie można składać od 9 maja 2019 pod linkiem: http://bit.ly/progrant

Do tego czasu zapoznajcie się Regulaminem, szczególnie z wymaganiami i warunkami w ramach, których przyznawane są granty. Niech nic Was nie zaskoczy! Wszelkie pytania kierujcie mailem na biuro@lodzka.zhp.pl.

Post Author: hm. Tomasz Jachimek