“Mazury Cud Natury!”

mazury5 września ogłoszony został Światowym Dniem Głosowania na Wielkie Jeziora Mazurskie w ogólnoświatowym konkursie na Siedem Nowych Cudów Natury. Związek Harcerstwa Polskiego również włącza się w tę akcję – swój głos oddała już dziś naczelniczka ZHP hm. Małgorzata Sinica.

 

Mazury to jedyny polski kandydat, który znalazł się w finale konkursu. Polska Kraina Tysiąca Jezior rywalizuje z 27 innymi cudownymi miejscami na Ziemi, takimi jak Wezuwiusz, Dolina Amazonii czy Wielki Kanion Kolorado.

Obecnie znajdujemy się na czwartej pozycji, co już może napawać nas dumą. Konkurs trwa do 11 listopada 2011 r. Każdy głos się liczy, więc i Waszego wsparcia nie może zabraknąć! Już dziś zagłosuj na Mazury Cud Natury!

Wejdź na stronę Siedmiu Nowych Cudów Natury tutaj i zagłosuj!

phm. Agata Grzywacz
Instruktorka Wydziału Promocji GK ZHP

w serwisie zamieścił
pwd. Tomasz Jachimek
Instruktor ZPI

Post Author: sy2birak