KoKadra, czyli kooperacja kadry

Zapraszamy serdecznie wszystkich instruktorów namiestnictw na warsztaty KOKADRA poświęcone tematyce właściwego przygotowywania zajęć dla kadr drużyn. Jako instruktorzy namiestnictw staliście się kadrą dla kadr, co wymaga dużych umiejętności. Zespół Kadry Kształcącej Hufca Łódź-Polese serdecznie zaprasza Was na warsztaty przygotowane specjalnie z myślą o Was.

W programie:
  • Jak mówić do kadry czyli umiejętności komunikacyjne przydatne podczas prowadzenia zajęć dla kadr,
  • Mowa ciała,
  • Formy pracy właściwe dla kadry,
  • Właściwe formułowanie celu zajęć,
  • Analiza potrzeb grupy,
  • Dostosowanie form do tematu zajęć, 
  • Reagowanie na sytuacje trudne podczas zajęć,
  • Właściwa ewaluacja zajęć.
 
Warsztaty odbędą się w dniu 30 listopada (niedziela) w godzinach 10:00 – 15:00 w budynku hufca. Zgłoszenia do dnia 15 listopada na adres an.cichosz@gmail.com. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Organizatorzy zapewniają kawę, herbatę i przekąski. 
 
hm. Anna Cichosz
Szefowa ZKK Hufca Łódź-Polesie

Post Author: sy2birak