II Konferencja Instruktorska “Dobre hufce – dobre praktyki”

W imieniu swoim, jak i ZKK chciałabym już teraz zaprosić wszystkich instruktorów na zaplanowaną na marzec II Konferencję Instruktorską „Dobre hufce – dobre praktyki”.

Rok temu do wspólnych rozmów udało nam się zachęcić trzy hufce – Białystok, Poznań „Siódemka” oraz Warszawa Praga-Południe. Przez dwa dni twórczo pracowaliśmy, dzieląc się sukcesami, radząc w przypadkach problemowych, wzajemnie inspirując się do dalszych działań. W tym roku chcemy konferencję powtórzyć, i zaprosić do udziału kolejne hufce. W tym roku konferencja zaplanowana jest na 16-17 marca, a o poprzedniej (program, materiały i artykuły pokonferencyjne) możecie przeczytać tutaj.

Jednocześnie, jeśli ktoś jeszcze chciałby pomóc w organizacji tegorocznej konferencji (czy programowo, czy organizacyjnie), to zapraszam na spotkanie 18 stycznia (piątek) o 18:00, do hufca.
 
hm. Katarzyna Kurowska
szefowa konferencji

Post Author: hm. Tomasz Jachimek