“Ewidencja – kolejne 6 sądnych dni ;)”

Kilkugodzinna konsultacja na gadu gadu, kilkanaście zrestartowanych haseł, kilkadziesiąt dopisanych dzieci, jedna usunięta jednostka i kilkadziesiąt zaraportowanych błędów to efekt pracy administratorów ESHD poleskiego hufca w burzliwy wieczór z ewidencją. 

Na wczoraj brakowało nas w ewidencji 150 osób, jednej jednostki nie dało się dodać, a blisko stu osobom brakowało szczątkowych danych adresowych.

Okazuje się, że jednak trzeci ostateczny termin weryfikacji to jeszcze nie koniec:

Wychodząc na przeciw potrzebie czasowej Główna Kwatera ZHP przedłużyła termin weryfikacji. Aplikacja weryfikacji danych w systemie Ewidencji ZHP będzie aktywna do 12 lutego 2012, wykorzystajcie proszę ten dodatkowy czas, aby w końcu zakończyć proces.


Czuwaj!
phm. Agnieszka Pawlak
Szef Biura Chorągwi Łódzkiej ZHP im. Aleksandra Kamińskiego

 

Tak jak poprzednio uprzedzam, że ostatnie 48h to nie jest dobry czas na pracę w ewidencji i uprzedzam też, że nie będę tak dyspozycyjna, by stanowić hufcowy helpdesk w ostatni wieczór 😉

pozdrawiam i życzę efektywnej pracy

hm. Magdalena Suchan
hufcowy administrator ESHD

Post Author: Magdalena Suchan