Już teraz wesprzyj POLESKĄ SZKUTNIĘ!

 

Zapraszamy do wsparcia najnowszego projektu naszego hufca – budowy Poleskiej Szkutni. Dzięki niej będziemy mogli rozwijać specjalność wodną w hufcu, uatrakcyjnić nasze działania i jeszcze lepiej realizować Misję ZHP, jaką jest 

Misją ZHP jest wychowywanie młodego człowieka, czyli wspieranie go we wszechstronnym rozwoju i kształtowaniu charakteru przez stawianie wyzwań.

Szkutnia, gdzie harcerze sami będą przygotowywać i naprawiać łódki, którymi później będą pływać to świetne miejsce do kształtowania charaterów. Zapraszamy do wsparcia tej idei! Wystarczy oddać głos (najlepiej codziennie!) na nasz projekt w ramach V edycji konkursu SPÓŁDZIELNIA POMYSŁÓW banku SGB.

KLIKNIJ I ZAGŁOSUJ JUŻ TERAZ

phm. Tomasz Jachimek
członek komendy hufca

Post Author: sy2birak