Zapraszamy na WyPrawę!

Dziś o północy ruszają zgłoszenia na Kurs Przewodnikowski i Kursy Drużynowych “WyPrawa”!  Jeżeli szukasz kursu, który będzie wyzwaniem i dzięki któremu nauczysz się myśleć, jeśli nastawiony jesteś na samodzielność w działaniu i rozwijanie swoich umiejętności liderskich oraz harcerskich, wyrusz z nami na “WyPrawę”! Doświadczona kadra zabierze Cię w podróż, z której powrócisz z nowymi umiejętnościami, motywacją i chęcią do działania. 

Kurs odbędzie się w dniach 14-30 sierpnia 2015 r. na naszej bazie obozowej w Wenecji. Dwutygodniowy kurs przewodnikowski i drużynowych oparty jest standardach ZHP i umożliwia zdobycie obu dyplomów zgodnie z Systemem Pracy z Kadrą. Będzie to kurs w formie wędrowniczego obozu pod namiotami, z pełną, samodzielnie wykonaną pionierką, wartami i samodzielnym przygotowywaniem posiłków dla całego obozu. Na obozie odbędą się zajęcia warsztatowe, zajęcia w terenie oraz zajęcia budujące harcerskiego ducha i wspierające rozwój indywidualny.

Wszystkie szczegóły w zakładce kursu na stronie hufca: https://lodzpolesie.zhp.pl/index.php/aktualnosci-kam

Zgłoszenia trwają do 15 maja. 

ZAPRASZAMY!

hm. Justyna Kaczmarek
Komendantka KPiKD “WyPrawa”

 

Post Author: hm. Tomasz Jachimek