Współpraca

Wychodząc na przeciw różnym potrzebom kadry szczepów i hufca, proponuję następujące formy współpracy przy pozyskiwaniu środków:

1. Jednorazowe stworzenie wniosku grantowego
Najczęściej w ramach próby na stopień instruktorski. Zgłoś się przed otwarciem próby, ewentualnie zaraz na jej początku. Konkursy nie są ogłaszane codziennie, więc warto zgłosić się odpowiednio wcześnie. 
W ramach zadania czeka Cię przygotowanie do pisania wniosku, czyli szczypta wiedzy teoretycznej, następnie samodzielne przygotowanie wniosku wraz z niezbędnymi załącznikami oraz złożenie go w odpowiednim trybie. Wszystkie działania przy wsparciu członka komendy d.s. pozyskiwania środków. Po ogłoszeniu wyników ewentualne dokonanie korekty w zależności od przyznanej dotacji. 
Na zakończenie otrzymujesz zaświadczenie o przygotowaniu wniosku wraz z opinią. 

2. Systematyczne wykonywanie wskazanych zadań
Oprócz pisania wniosków pozyskiwanie środków to wyszukiwanie różnych konkursów i innych możliwości pozyskania środków. Chcielibyśmy także wejść w tematykę poszukiwania sponsorów i zająć się tym bardziej systematycznie. Staramy się także poszukiwać źródeł do pozyskiwania sprzętu. Te wszystkie zadania, w zależności od Twoich zainteresowań, czekają na Ciebie, jeśli zdecydujesz się na tę formę współpracy. 
Czas działalności określasz sam, podobnie jak obowiązki, których masz ochotę się podjąć. Na zakończenie otrzymujesz zaświadczenie o działalności wraz z opinią.

3. Dołączenie do wybranego projektu
Pozyskiwanie środków to działania projektowe, zgodnie z bierzącymi potrzebami programowo-kształceniowych hufca. Jeśli chcesz wziąć udział w poszukiwaniu środków na konkretną imprezę lub inny cel, to właśnie forma współpracy odpowiednia dla Ciebie. To działanie intensywne, możliwe do zrealizowania w niezbyt długim okresie czasu. Wypatruj ogłoszeń o naborze do projektu, ale już dziś wypełnij formularz zgłoszeniowy!
Na zakończenie otrzymujesz zaświadczenie o działalności wraz z opinią. 

Jeśli jesteś zainteresowany tematem pozyskiwania środków, masz ochotę współpracować lub chcesz zrealizować zadanie w ramach próby instruktorskiej, zapraszam do wypełnienia formularza.

Wszelkie pytania proszę kierować na adres e-mail członka komendy d.s. pozyskiwania środków:
justyna.m.kaczmarek@gmail.com

Post Author: hm. Tomasz Jachimek