” Warsztaty tworzenia MAP”

Chcesz nauczyć się czegoś nowego? Może chciałbyś tworzyć ciekawe mapy, kreślić trasy wycieczek i gier dla Twojej drużyny w niekonwencjonalny sposób? 
 
Jeśli chociaż raz odpowiedziałeś “tak” to nasze warsztaty są właśnie dla Ciebie!

Podczas zajęć poznasz nowości takie jak:
 
ArcGIS Online to platforma internetowa, która jest dostępna dla każdego. Za pomocą tego narzędzia można tworzyć trasy wycieczek, zaznaczać i opisywać każde miejsce na Ziemi. A następnie stworzyć z nich ciekawe prezentację, które śmiało można wykorzystać do promocji działań Waszej drużyny.
 
Aplikacja Story Maps umożliwia stworzenie mapy w formie aplikacji internetowej za pomocą gotowego szablonu. Wykonanie aplikacji nie wymaga umiejętności programowania oraz tworzenia stron internetowych, gdyż szablon pozwala na łatwe dodawanie do mapy zdjęć, opisów i punktów lokalizacji. 
 
Warsztaty odbędą się 23 stycznia 2016 r. od godz. 10:00 do 13:00 w budynku Komendy Hufca ZHP Łódź-Polesie (ul. Olimpijska 9).
 
Warsztaty są skierowane dla drużynowych, przybocznych oraz zastępowych.
 
Jak się dostać na warsztaty? Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy pod adresem: http://goo.gl/forms/Fe5TiDqOd3
 
Zgłoszenia do 18 stycznia 2016 r.
 
LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!
 
Podczas warsztatów niezbędny będzie własny laptop! 
 
Warsztaty przeprowadzi Druhna pwd. Paula Dominiak, członek Grupy Programowej Hufca ZHP Łódź-Polesie, wieloletnia drużynowa gromady zuchowej oraz drużyny harcerskiej. Studentka Gospodarki Przestrzennej na Uniwersytecie Łódzkim, była prezes Studenckiego Koła Naukowego Gospodarki Przestrzennej SPATIUM.
 
phm. Piotr Dziewulski HO
członek Grupy Programowej

Post Author: Magdalena Suchan