ŚH2021

Święto Hufca – Po prostu PRAWO

Święto Hufca “PO PROSTU PRAWO” w tym roku odbędzie się w dniach 15-16 maja w Małczu.
Koniecznie zarezerwujcie sobie ten termin w kalendarzu!

Mamy nadzieję, że tak jak i my, wy także nie możecie doczekać się harcerskiej przygody pod namiotami i spędzenia czasu przy ognisku nieopodal lasu. Zapraszamy serdecznie wszystkie drużyny i gromady zuchowe do wspólnego świętowania 64 urodzin naszego hufca w miejscowości Małecz. Wspólnie wyruszymy do lasu, bez telefonów, tabletów, laptopów i będziemy cieszyć się towarzystwem swoich rówieśników, przy okazji rozwiązywać zadania i pokonywać wyzwania jakie będą przed nami. Nasze działania krążyć będą wokół Prawa Harcerskiego i Prawa Zuchowego.
My już nie możemy się doczekać!
Miejsce:
Małecz k. Tomaszowa Mazowieckiego
Koszt:
40 zł (w cenie: miejsce biwakowe, domki dla zuchów, dojazd i powrót na miejsca PKP lub autokarem, program, plakietka)
W cenie nie ma posiłków. Posiłki drużyny przygotowują same na kuchniach polowych, nad ogniskiem lub na kuchenkach turystycznych.

Link do wydarzenia z wszelkimi aktualizacjami i szczegółowymi informacjami:

https://fb.me/e/5uD0XscQ3

Zgłoszenia jednostek poprzez formularz do 5 maja:

Formularz zgłoszeniowy Święta Hufca Łódź-Polesie

Post Author: Wera