Spotkanie z delegatkami na zjazd ZHP

Ja i Kasia Kurowska zapraszamy was po zjeździe hufca w sobotę na herbatkę przedzjazdową. Każdy kto ma ochotę pogadać z nami o zjazdowych uchwałach i podpowiedzieć wam jakie jest wasze zdanie na dane tematy, a także dowiedzieć się, jak mają zamiar głosować wasze delegatki jest mile widziany. Mile zobaczymy także tych co chcą po prostu posłuchać.

Zdajemy sobie sprawę, że to będzie wyczerpująca sobota, ale myślimy, że uda nam się spotkać.

Zapraszamy do zapoznania się z dokumentami na zjazd ZHP (od dokumentu D09 zaczynają się uchwały), jeżeli ktoś ma na to czas, ale nie jest to warunek by się z nami spotkać . Kilka uchwał budzi wiele kontrowersji, część wydaje się zupełnie niepotrzebna, są uchwały, które zaważą na pracy całego zjazdu, chętnie opowiem także o uchwale przygotowanej przez zespół, w którym pracowałam.

hm. Agnieszka Rytel
delegatka na 38. zjazd ZHP

Post Author: hm. Tomasz Jachimek