Ruszył BIULETYN POLESKI

Na skrzynkach wielu instruktorów i drużynowych jest już pierwszy numer BIULETYNU POLESKIEGO, czyli nowego newslettera naszego hufca, który będzie co tygodniowym przeglądem najważniejszych informacji oraz przypomnieniem najważniejszych terminów. Pierwszy numer powinnien trafić na skrzynki w dniu 18.01.2016. Jeśli nie trafił (i nie znajduje się w Waszym folderze SPAM), to zachęcam do zapisania się na kolejne numery, które raz w tygodniu (zazwyczaj na początku tygodnia) będą docierać na skrzynki zapisanych osób. Zapisać się można rozwijając tę wiadomość.

phm. Tomasz Jachimek
Członek komendy hufca

Email marketing software powered by FreshMail

ZAPISZ SIĘ NA BIULETYN POLESKI


Klikając WYŚLIJ wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez ZHP Chorągiew Łódzka Hufiec Łódź-Polesie i wyrażasz zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną zamówionych informacji o charakterze informacyjno-promocyjnym (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. z 2015 r. poz. 2135 ze zm.).

 

Post Author: sy2birak