Poszukiwany, poszukiwana… 60-lecie Hufca

Moi drodzy,
jak wiecie zbliżają się okrągłe, 60-te urodziny hufca. Dlatego zamierzamy przygotować niemałe wydarzenie z tej okazji. Miasteczko harcerskie postawione w parku, mega gry miejskie, tłumy ludzi, ogromny festyn, a to wszystko…. wymaga Waszej pomocy.

Określiliśmy kogo potrzebujemy szczególnie i przygotowałam dla Was ‘oferty’, gdzie opinane jest jaka pomoc i w jakim wymiarze będzie potrzebna. Od oboźnego po obsługę foto, czy już ‘na teraz’ potrzebną pomoc w pozyskiwaniu partnerów i kasy.

Jeśli widzisz tam swoje zadanie z próby, albo wiesz, że jakaś oferta jest zdecydowanie dla Ciebie – PRZYJDŹ NA SPOTKANIE!

Jeśli te oferty nie bardzo do Ciebie trafiają, albo masz inny pomysł na zaangażowanie – PRZYJDŹ NA SPOTKANIE!

Widzimy się 1 grudnia o g. 18.00 w hufcu.

W razie pytań – piszcie do mnie lub do Doroty. Jeśli chcecie szybkiej odpowiedzi – do mnie 😉

hm. Magdalena Suchan

Post Author: Magdalena Suchan