Biuletyn Poleski

BIULETYN POLESKI to co dwutygodniowy newsletter Hufca ZHP Łódź-Polesie zawierający najnowsze informacje z życia hufca, chorągwi i całego ZHP. Dodatkowo zawiera także przypomnienia najważniejszych terminów, aby żaden harcerz ani instruktor nie przegapił ważnego dla siebie wydarzenia. 

Aby otrzymywać BIULETYN POLESKI, wypełnij poniższy formularz.

Email marketing software powered by FreshMail

ZAPISZ SIĘ NA BIULETYN POLESKI


Klikając WYŚLIJ wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez ZHP Chorągiew Łódzka Hufiec Łódź-Polesie i wyrażasz zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną zamówionych informacji o charakterze informacyjno-promocyjnym (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. z 2015 r. poz. 2135 ze zm.).

 

Post Author: sy2birak