Rajd nocny “Łapacz Snów”

Czy wędrowałeś kiedyś nocą po lesie? Może się wydawać, że to szalony pomysł! Wielkie drzewa, które przybierają straszne kształty, zwierzęta, które w naszej wyobraźni stają się potworami czyhającymi w każdym krzaku. A jeśli byś wędrował z grupą harcerzy z pieśnią na ustach? Drzewa stały by się zwyczajne a zwierzęta przyjemne chętne do poznania.
Tego jeszcze nie robiłeś! Wybierz się ze swoją drużyną na Rajd nocny “Łapacz Snów” i złap swoje sny!

 
Rajd odbędzie się z 15 na 16 maja. Godzinę oraz miejsce startu oraz zakończenia podamy w kolejnych informacjach. Rajd będzie przebiegał na terenie lasu łagiewnickiego. Jednostki mogą wydelegować na rajd dowolną ilość patroli. Ilość zuchów/ harcerzy w patrolach powinna wyglądać następująco:
Zuchy oraz harcerze: 6-12 osób
Harcerze starsi oraz wędrownicy: 3-8 osób
 
Rajd zakończy się wspólnym ogniskiem z kiełbaskami.
 
Koszt rajdu to 7 zł od osoby (w cenie: materiały programowe, butony pamiątkowe, ognisko z kiełbaskami, zakwaterowanie).
 
Zgłoszenie należy przesłać do 10 maja pod adres e-mail: programpolesie@gmail.com. Zgłoszenie wysyła patrolowy/drużynowy (jeśli jest pełnoletni) lub pełnoletni opiekun patrolu. 
 
W razie wątpliwości możecie również pisać do Szefowej Rajdu pwd. Magdaleny Rzepkowskiej (magda.rzepkowska@zhp.net.pl)
 
Nie zwlekajcie Złapcie z nami sny! 🙂
 
pwd. Piotr Dziewulski HO
członek Grupy Programowej

Post Author: Magdalena Suchan