“Podejmij się MISJI HR!”

Wokół stopnia HR narosło wiele mitów. Że trudny, że niepotrzebny, że trzeba osiągnąć jakiś niesamowity poziom wtajemniczenia, aby okazać się godnym otwarcia próby, nie mówiąc o jej zamknięciu. W efekcie bardzo niewielu z nas może się tym stopniem pochwalić. A szkoda!

 

Próba HR to możliwość rozwinięcia swoich zainteresowań, okazja do spojrzenia w głąb siebie i zastanowienia się nad swoją dalszą drogą. HR to ukoronowanie naszej wieloletniej wędrówki po stopniach, sposób na dobre i dojrzałe przygotowanie się do wejścia w „prawdziwe życie”.

Chcielibyśmy zachęcić wszystkich wędrowników ze stopniem HO do podjęcia wyzwania stopnia HR. Nie dla nas, nie dla drużyny, nie dla hufca – dla siebie. Bo taki jest właśnie ten stopień – pozwala nam skoncentrować się na naszym własnym rozwoju i osiągać to, o czym od dawna marzyliśmy, ale nigdy nie starczało nam na to siły, czasu czy energii.

Zrób to dla siebie i dołącz do nas – zostań HR-em! Dołącz do Misji HR, nowego projektu Namiestnictwa Wędrowniczego.

Szczegóły oraz wiele informacji o stopniu na stronie MISJI HR.

hm. Anna Cichosz HR

Szef ZKK/Namietniczka Wędrownicza

Post Author: sy2birak