“Ofensywa starszoharcerska – zbiórka”

Wszystkie osoby zajmujące się pracą z harcerzami starszymi zapraszam 24 stycznia na kolejną zbiórkę, zaczynamy o 18:00.

Tym razem – mając na względzie coraz szersze grono osób chcących pracować z gimnazjalistami – wracamy ponownie do rozmów w jakich formach można pracować z harcerzami starszymi w naszych szczepach (Rady Drużyny, patrole szczepowe, zastępy w drużynach harcerskich, samodzielne drużyny starsze), jak stworzyć patrol starszoharcerski (a docelowo drużynę), zastanowimy się gdzie i jak pozyskać gimnazjalistów, czym ich zachęcić i jak utrzymać, jak pracować z harcerzami starszymi przekazanymi z drużyn harcerskich, a jak z gimnazjalistami pozyskanymi po akcji nabór – pytań jest wiele, i wspólnie poszukamy na nie satysfakcjonujących Was odpowiedzi!
 

hm. Katarzyna Kurowska
szefowa ofensywy

Post Author: hm. Tomasz Jachimek