Nowa członkini komendy hufca

Decyzją Zjazdu Nadzwyczajnego Hufca ZHP Łódź-Polesie skład komendy hufca został poszerzony o jedną osobę. Nowym członkiem komendy  została hm. Nina Malinowska.  Druhna Nina będzie odpowiedzialna za działalność programową hufca.

hm. Nina Malinowska HR – ma 31 lat  i zawodowo pracuje jako dyrektor zarządzający w firmie FRAGRANS i jest właścicielką firmy Agencja NUMI. Ukończyła studia na kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji na specjalizacji Zarządzania Jakością oraz studia podyplomowe z Zarządzania Kompetencjami Managerów Sprzedaży. Posiada tytuł magistra inżyniera. Była członkiem Wydziałowej Rady Studentów, Sądu Koleżeńskiego PŁ, wiceprezesem Koła Naukowego Zarządzania Zasobami Ludzkimi.

Działalność harcerską rozpoczęła w 2003 roku w Szczepie im. R. Traugutta. Była drużynową: GZ “Radosne Pszczółki”, GZ “Retkińskie Iskierki” oraz 47 ŁWDH.  Nina była również Namiestniczką Zuchową przez okres 7 lat, a także, w między czasie, członkiem Grupy Programowej oraz Zespołu Kadry Kształcącej. Obecnie jest członkiem Zespołu Metodycznego Chorągwi Łódzkiej.

Uwielbia podróże, naukę języków, fitness na trampolinach sportowych, obecnie uczy się języka hiszpańskiego i wokół niego planuje swoje kolejne podróże. W swojej firmie od ponad 7 lat organizuje m.in. eventy dla dzieci w różnym wieku i na różne okazje, pozyskuje też wiele ciekawych kontaktów w zakresie atrakcji dla najmłodszych. Szczególnie lubi modelowanie balonów i face painting, a w swojej pracy rozwija elementy wykorzystujące pedagogikę cyrku.

Nina ma doświadczenie jako drużynowa w pionach: zuchowym i wędrowniczym, a poprzez kurs Kadry Kształcącej, udział jako kadra w kursach drużynowych, a ostatnio także jako kadra kursu dla namiestników, zna także specyfikę pozostałych pionów.

Prowadziła jako kierownik zimowiska zuchowe (w tym jedne w górach) oraz 2 samodzielne rejsy dla wędrowników. Miała okazję brać udział w pracy zespołów na poziomie Chorągwi oraz GK.

Post Author: hm. Tomasz Jachimek