Nadchodzące służby w listopadzie

Zbliża się 11 listopada, a zatem służba łączona hufców łódzkich podczas obchodów 99. rocznicy Odzyskania Niepodległości. W związku z tym odbywają się 2 wydarzenia:
1. 11 listopada, program wydarzenia (w załączniku zaproszenie):
  • 9.30 – spotykamy się przed katedrą, zbiórka pocztów sztandarowych (Poczet wystawia Hufiec Widzew)
  • 10.00 – uroczysta Msza Święta
  • 11.30 – uroczystości przed Płytą Grobu Nieznanego Żołnierza
  • 12.00/12.30 – koniec uroczystości
Proszę, by z każdego szczepu pojawiła się 1-2 osoby. Poszukuję również osoby pełnoletniej, która będzie pełnić na miejscu funkcję opiekuna/koordynatora reprezentacji Hufca. O informację kto się pojawi (Imię, nazwisko +numer kontaktowy) proszę Was do dnia 7 listopada
2. Łódzki Urząd Wojewódzki zaprosił nas – hufce łódzkie do udziału w organizowanym przez nich koncercie niepodległościowym, który odbędzie się w dniu 12.11.2017 r. w godz. 14.30-17.30 w Hali Dworca Łódź Fabryczna.
Uczestniczący w wydarzeniu harcerze zostaną zaangażowani do przypinania okolicznościowych kokard, niedługo również Chorągiew rozpocznie otwarte zbieranie propozycji piosenek do zamieszczenia ich w śpiewniku okolicznościowym.
pwd. Anita Ograbek

Post Author: Michalina Andrzejczyk