IV Konferencja “Dobre hufce – dobre praktyki. Szczepy”

 
Serdecznie zapraszamy na VI konferencję “Dobre hufce – dobre praktyki. Szczepy”, która odbędzie się w dniach 28-29. stycznia 2017 w budynku Hufca ZHP Łódź-Polesie przy ul. Olimpijskiej 9.
 
W tym roku nasze spotkanie poświęcimy szczepom. Jak co roku będziemy rozmawiać o bieżących problemach nurtujących Wasze środowiska i postaramy się znaleźć na nie rozwiązanie. Będzie także okazja, aby podzielić się swoimi sukcesami i wzajemnie z nich czerpać. Nie zabraknie rozmaitych atrakcji, spotkań z ciekawymi gośćmi, a przede wszystkim instruktorskich rozmów na ważne, szczepowe tematy.
 
W załączniku przesyłam ulotkę informacyjną​ i odsyłam do wydarzenia: ​https://www.facebook.com/events/942924852475694/
 

Zgłoszenia do 28 grudnia 2016 na: 
​UWAGA! Formularz jest przystosowany do zgłoszeń grupowych. Osoby z jednego szczepu prosimy o przesłanie zgłoszenia za pośrednictwem wspólnego formularza. Nie zwlekaj – zbierz swoje środowisko i wyślij zgłoszenie​.
 
hm. ​Justyna Świstek
​​Szefowa
VI konferencj​i instruktorsk​iej Dobre hufce​ -​ dobre praktyki​. Szczepy.
 
 

Post Author: hm. Tomasz Jachimek