“Inspirujące Czwartki – Górski Obieżyświat”

Jesteś zainteresowany wspinaczką i podróżami? Chciałbyś dowiedzieć się czegoś o górach Europy i Azji?

A może chciałbyś zobaczyć autentyczne zdjęcia z tamtych rejonów? Marzy Ci się rozmowa z osobą, która osobiście odwiedziła te miejsca? A może pragniesz choć na chwilę uciec od codziennej rzeczywistości i choć na chwilę przenieść się na szczyty Gór Wielkiego Kaukazu?

Jeśli tak to nasze nadchodzące zajęcia w ramach Inspirujących Czwartków są właśnie dla Ciebie. Będziesz miał szansę na najbliższym spotkaniu obejrzeć zdjęcia z Gór Wielkiego Kaukazu. Posłuchać o mrożących krew w żyłach przygodach, które nadarzają się w czasie drogi na szczyt. Będzie Ci dana także możliwość zapytania eksperta o nurtujące Cię sprawy w kwestii wspinaczki górskiej.

Na te i wiele innych pytań odpowie dh. Szymon Gradka – instruktor ze SH Błękitne Berety.

Spotkanie odbędzie się 28 listopada w budynku Hufca Łódź Polesie, w godzinach: 18:00-20:00.
Niewykluczone, że i Was zapali do wypraw wysokogórskich na światowe szczyty!

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail: karinapeterman@gmail.com do dnia 27 listopada.

Nie zwlekajcie i zgłoście się już dziś! 🙂

phm. Monika Suchan
Szefowa Grupy Programowej

Post Author: Magdalena Suchan