“Inspirujące Czwartki – Teraz Afryka. Podsumowanie”

Czwartkowe spotkanie o Afryce które poprowadziła Ania Chełmińska, było niezwykle inspirujące i bardzo ciekawe. Dzięki niemu całe kameralne grono, które się zgromadziło, wyzbyło się mylnych stereotypów dotyczących tego pięknego kontynentu. Poznałyśmy go od kilku stron tej lepszej i tej gorszej, życia, podróży, krajobrazu i sytuacji gospodarczej.

Obejrzałyśmy nie krótką ale ciekawą prezentacje zdjęciową, o której zawartości opowiedziała Ania. Perfekcyjne zdjęcia i ciekawe opowiadanie sprawiło, że przez chwilę mogłyśmy poczuć się jak w Afryce, próbowałyśmy nawet noszenia na głowie specyficznego kosza (z lepszym bądź gorszym efektem). Poświęcony czas na pewno nie był stracony, a rozpalona ciekawość przywieje nas na następne spotkanie

Oliwia Janczak
Uczestniczka spotkania

Grupa Programowa serdecznie informuje, że w budynku komendy hufca na wszystkich drużynowych czeka książka z propozycjami programowymi pt. “Teraz Afryka. Od źródeł skutingu do kontynentu przyszłości“.

 

Post Author: Magdalena Suchan