“III Konferencja “Dobre hufce, dobre praktyki””

 
Zapraszam serdecznie na III Konferencję Instruktorską „Dobre hufce – dobre praktyki”, która odbędzie się w dniach 15-16 marca 2014 roku w budynku Hufca Łódź-Polesie. 

 

W tym roku chcemy skupić się na kształceniu. Wszak dobre hufce to i dobre kształcenie. Zgodnie z Systemem Pracy z Kadrą w ZHP, zadaniem hufcowych zespołów kadry kształcącej jest przede wszystkim kształcenie drużynowych. Każde środowisko ma na pewno swoje doświadczenia, swoje sukcesy, ale i swoje kształceniowe problemy. Jesteśmy przekonani, że wymiana doświadczeń na ogólnopolskim forum będzie cenna dla każdego uczestnika. 
 
Zapraszamy zatem instruktorów zajmujących się kształceniem w Waszych hufcach, przede wszystkim członków zespołów kadry kształcącej, ale także namiestników, szczepowych i innych zainteresowanych tematem i posiadających doświadczenie w obszarach kształcenia drużynowych. 
 
Naszą konferencję uświetnią także różni goście, których zdradzimy wkrótce. 
 
Szczegóły w zakładce konferencji na stronie hufca.
 
phm. Justyna Kaczmarek
szefowa konferencji

Post Author: hm. Tomasz Jachimek