Gala rozdania Mian Szczepów 2016

Jak zapewne wiecie nasze miasto to prawdziwa Mekka dla przeróżnych artystów. Dziedzina, którą wzięliśmy pod lupę tym razem, wpisuję się w obecny klimat miasta. Łódź niegdyś miasto włókiennicze, obecnie Stolica mody w Polsce, odbył się tutaj pierwszy polski Projekt Runway, skąd wywodzi się m.in. Maciej Sieradzky oraz miasto, w którym cyklicznie organizowany jest Fashion Week.
 

 

 
Podczas tegorocznej Gali Mian Szczepów będziemy mieli szansę zaznać modowego świata. Każdy projektant ma swój niepowtarzalny styl, tak samo jak każdy szczep w naszym hufcu jest inny. Wyraźcie siebie przygotowując pokaz składający się z minimum 3 kreacji (nie muszą być szyte przez Was, mogą być dowolne stylizacje, ważne, żeby opisywały Wasze środowisko i były w klimacie pokazu mody). Niech nasz Poleski Fashion Day będzie zwieńczeniem minionego roku harcerskiego, podczas, którego pokażecie ile pomysłów i energii macie na rok, który się właśnie rozpoczął.

 

KIEDY:

20 października 2016 r. od godz. 18.30 (spotkanie modeli o godz. 17:45)

 

GDZIE:

Miejsce podamy już niebawem

 

UCZESTNICY:

Uczestnikami mogą być działający w szczepie funkcyjni od przybocznych w górę oraz instruktorzy działający w hufcu.

Strój wieczorowy obowiązkowy 😉

 

ZGŁOSZENIA:

Prosimy o zgłoszenia na adres programpolesie@gmail.com do 15 października br.

 

Szczepowi proszeni są o przesyłanie zgłoszeń całymi środowiskami, natomiast instruktorzy działający w hufcu mogą się zgłaszać indywidualnie.

 

Nie może Was z nami zabraknąć!

 

phm. Monika Suchan

Szefowa Grupy Programowej

 

phm. Piotr Dziewulski

członek Grupy Programowej

Post Author: Magdalena Suchan