Gala Mian Szczepów 2016

W dniu 20.10.2016 roku po raz kolejny wspólnota Hufca spotkała się na Gali Rozdania Mian Szczepów. W tym roku elegancko ubrani szczepowi, drużynowi, przyboczni i inni członkowie kadr szczepów mogli podziwiać pokaz mody, gdzie każde środowisko zaprezentowało stroje ich charakteryzujące. W trakcie Gali po raz pierwszy zostały przyznane tytuły Super Szczepanów dla byłych komendantów Szczepów, którzy wyróżnili się w historii swoich środowisk oraz tytuły Szczepanów dla obecnie działających szczepowych. 

Tytułami Super Szczepanów w tym roku został wyróżniony Mieczysław MIka – były komendant Szczepu Harcerskiego Dywizjon 303 oraz Magdalena Dąbkowska – była komendantka Szczepu im. Romualda Traugutta. Szczepanami zostały wyróżnione Małgorzata Palczewska oraz Marta Ignaczak. Serdecznie wszystkim gratulujemy. W tym roku pyszne jedzenie zapewniła Kamila Fryt, która na portalu Facebook prowadzi swoją stronę z przepisami pod nazwą Smakowity Zakątek.

fot. Magdalena Suchan

fot. Magdalena Suchan

fot. Magdalena Suchan

fot. Magdalena Suchan

pwd. Michał Wacławski
członek ZPI

Post Author: michal.waclawski