Dzień Myśli Braterskiej 2017

W Dniu Myśli Braterskiej zapraszamy Was do odkrywania i świętowania znaczenia więzi, które czynią nasze życie lepszym, zbliżają nas do innych ludzi, miejsc o które dbamy lub przyjaciół skautek i skautów mieszkających w różnych stronach świata.

W roku 60-lecia naszego hufca chcielibyśmy zaprosić wszystkich przyjaciół, instruktorów, drużynowych oraz przybocznych na wspólny wieczór podczas którego obchodzić będziemy właśnie ten szczególny dzień. Zapraszamy do siedziby naszego hufca 17.02 na godzinę 18:00, przewidywany czas zakończenia spotkania to godzina 20:00. Prosimy również o przesłanie na adres e-mailowy programpolesie@gmail.com imiennych zgłoszeń bądź pod nr telefonu 726 286 956 do dnia 12.02.
Do zobaczenia!

Z harcerskim pozdrowieniem 
Czuwaj! 

pwd. Kamila Reszka
członek Grupy Programowej

Post Author: Magdalena Suchan