Dzień Myśli Braterskiego 2020

Sir Robert Baden Powell polecił nam: Zostawcie świat lepszym niż go zastaliście. Jednak, wizji druha Roberta byśmy nie spełnili gdybyśmy działali w pojedynkę. W Dzień Myśli Braterskiej pamiętamy, że każde harcerskie przesłanie dajemy radę realizować bo nie jesteśmy sami, bo mamy wokół siebie harcerskich i skautowych przyjaciół, bo przed nami było wiele pokoleń ludzi z tymi samymi celami i po nas nastąpi jeszcze wielu.
W Dzień Myśli Braterskiej Komenda Hufca Łódź-Polesie życzy wam byście czuli się ważną częścią fenomenalnego ruchu jakim jest skauting, a prosimy was byście docenili ludzi, którzy są wokół was i razem z wami dbają o realizację naszego posłannictwa. Czasem wystarczy uścisk ręki i serdeczne Czuwaj!
I my wam ściskamy dłoń i mówimy Czuwaj – dziękujemy!

Komenda Hufca

Post Author: Michalina Andrzejczyk