“Chwyć Program. Październik”

W imieniu Grupy Programowej ZHP Hufca Łódź–Polesie, przedstawiam miesięcznik programowy. Od dziś, raz w miesiącu będziesz otrzymywać garść programowych wieści w pigułce w sam raz do przeczytania w autobusie, podczas przerwy na Zjeździe Hufca lub pijąc herbatę w chłodny jesienny wieczór. Poprzez ten miesięcznik chcemy pokazać jak wiele interesujących rzeczy programowych dzieje się w Naszym Hufcu, a przy tym zaprosić do współtworzenia ich razem z nami. 

Znajdziesz tu ciekawe artykuły, informacje o bieżących sprawach programowych, promocje naszych imprez i inspirujących propozycjach programowych, a w dziale „Z hufcowego podwórka” ciekawe inicjatywy naszych drużyn, szczepów i innych zespołów hufcowych. Zachęcam do czytania!

Wersję online znajdziecie TUTAJ.

phm. Monika Suchan
Szefowa Grupy Programowej

Post Author: Magdalena Suchan