Chwyć Program. Grudzień

Tegoroczna zima póki co nie jest ani śnieżna, ani bardzo zimna, niemniej jednak warto się zastanowić jak wraz z drużyną spędzić ją aktywnie poza harcówką.

Okres zimowy jawi się nam jako „martwy czas”, który spora część drużyn spędza w budynku szkoły, przy której działa. Ten artykuł jest skierowany do Was – Drodzy Drużynowi – zarówno dla tych, którzy nie mają pomysłu co z robić z drużynami jak jest chłodniej, jak i dla tych, którzy już postanowili podziałać poza murami szkoły, a chcieliby wzbogacić swoje pomysły. Aby ułatwić nam wyobrażenie sobie zbiórki poza harcówką podzielę propozycje na dwie grupy: podwórkowe i te na większy chłodek. W grupie podwórkowych znaleźć możemy cały wachlarz gier, zabaw i rajdów. A kiedy dopadnie nas większy chłodek warto odwiedzić jakieś nowe, atrakcyjne miejsce. Jakie formy można użyć podczas zimowej zbórki? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz na kolejnych numerze miesięcznika Grupy Programowej pt. Chwyć Program.

Kolejny numer miesięcznika Grupy Programowej znajdziecie TUTAJ.

phn. Piotr Dziewulski HO
członek Grupy Programowej 

Post Author: Magdalena Suchan