“A czy Ty masz swojego HaeRa? “

Pod hasłem z tytułu rozpoczynamy innowacyjną (ot, takie modne dziś słowo) w naszym hufcu. MISJA HR – bo tak nazywa się nasze działanie, to akcja mająca na celu zachęcić każdego, kto zatrzymał się w swoich stopniach harcerskich na etapie HO, do zdobycia tego najważniejszego, często niesłusznie traktowanego jako elitarny, nieosiągalny dla przeciętnego wędrownika czy też instruktora, stopnia. Nic bardziej mylnego! Na tej stronie każdy – i potencjalny probant i jego opiekun i komendy szczepu wraz ze swoimi komisjami stopni – znajdzie niezbędne informacje o stopniu, samej akcji, a także materiały pomocnicze do ściągnięcia. Stronę warto odwiedzać regularnie, gdzie regularnie pojawiać się będą nowe artykuły, wywiady itp. związane ze stopniem HR. 

A czy Ty masz już swojego HaeRa?

Post Author: sy2birak