Święto Hufca 2020

Koronawirus niestety nie odpuszcza i zaskoczył nas wszystkich. W normalnych okolicznościach dziś i jutro spotkalibyśmy się na Święcie Hufca, żeby wspólnie, po harcersku świętować nasze kolejne urodziny.

Powoli zaczyna się odmrażanie kraju i wszystko stopniowo wraca do normy. My również się nie poddajemy i już dziś zapraszamy Was na nowy termin Święta Hufca! Widzimy się 05-06 września 2020 roku!

Nie może Was tam zabraknąć i mamy nadzieję, że każda drużyna się odliczy, żebyśmy razem mogli hucznie rozpocząć nowy rok harcerski!

Tymczasem nie poddajemy się i dalej działamy z Poleskim Pogotowiem Służby przez współpracę z różnymi organizacjami wspierającymi lokalną społeczność. Działają harcerskie kalendarze z zadanimi, a na Harcerskim Targu Dobroczynnym można wylicytować naprawdę fajne i ładne przedmioty!
Najfajniejsze w tym wszystkim jest to, że cały zysk idzie na wsparcie Fundacji “W człowieku widzieć brata”. No i oczywiście nie zapominamy o zrzutce, aby wesprzeć fundację!

Pokażmy ciepło harcerskich serc i wykorzystajmy okazję, żeby zrobić coś dobrego dla innych. A już we wrześniu spotkamy się przy harcerskim ogniu!

 

phm. Michał Wacławski HR
komendant hufca

Post Author: michal.waclawski