“Inspirujące Czwartki – Teraz Afryka”

“B-P długo nie mógł zasnąć. Osobliwie poruszony tą pieśnią, wpatrywał się nieruchomo w żar. Iin gojaama – gonjaama… Brzmiało mu to ciągle w uszach.”

Walter Hansen, Wilk, który nigdy nie śpi

Druhny i Druhowie! Zaczynamy drugi rok Inspirujących Czwartków – cyklu spotkań przeznaczonych dla wszystkich, którzy chcą przeżyć coś nowego. Najbliższe spotkanie będzie bardzo egzotyczne, bo wyruszymy w niesamowitą podróż do miejsca, gdzie narodził się skauting, czyli do Afryki! Kontynentu wielu kultur, religii i dzikich zwierząt. Przewodnikiem w tej podróży będzie Anna Chełmińska, niesamowita kobieta, która odważyła się stawić czoło wyzwaniom misyjnym m.in. w Afryce.

Spotkanie odbędzie się 30 października w budynku komendy Hufca Łódź-Polesie o godz. 19:30.

Zgłoszenia prosimy nadsyłać na adres e-mail: piotr.dziewulski@zhp.net.pl do dnia 28.10.2014r.

pwd. Piotr Dziewulski HO
członek Grupy Programowej

Post Author: Magdalena Suchan