“Inspirujące Czwartki – Nie daj uciec marzeniom”

Z marzeniami jest jak z jabłkami, niektóre leżą na ziemi i wystarczy po nie sięgnąć. Jeżeli zawsze marzyłeś o zorganizowaniu wymarzonej wyprawy przyjdź na najbliższy Inspirujący Czwartek i dowiedz się jak ją odpowiednio zorganizować. 

Piotr Wojtaszek, jeden z instruktorów naszego hufca zorganizował 3 obozy wędrowne, wyprawę rowerową wraz z Michałem Wernerem liczącą 1000 km oraz kilkadziesiąt mniejszych wędrówek krajoznawczo-górskich. Podczas najbliższego Inspirującego Czwartku opowie o wyprawie rowerowej “894 km Pasji, Marzeń, Wyczynu!” oraz o dwóch obozach wędrownych po Krymie i Rumunii.

Nasz inspirator spróbuję także odczarować wszelkie złe mity o trudnościach organizacyjnych, zwłaszcza ten, że największym wrogiem marzeń jest portfel. Chętnie odpowie na pytania i wesprze swoją wiedzą Wasze marzenia.

O swoich wojażach Piotr Wojtaszek opowie 18 grudnia 2014 r. o godz.18:00 w budynku komendy hufca. Zgłoszenia należy przesłać na adres e-mail: piotr.dziewulski@zhp.net.pl do 16 grudnia 2014 r.

pwd. Piotr Dziewulski HO
członek Grupy Programowej

Post Author: Magdalena Suchan