Zespół Pozyskiwania Środków został rozwiązany…

… ale pozyskiwać będziemy nadal!

Zamiast stałego zespołu będą tworzone grupy projektowe do realizacji konkretnego przedsięwzięcia (1% hufcowy, wnioski wakacyjne, poszukiwanie sponsorów itp). Oprócz tego jest możliwość działania w obszarze pozyskiwania środków przez określony czas, w ramach swoich chęci, możliwości i kompetencji.

CO ZROBIĆ, ABY WŁĄCZYĆ SIĘ W POZYSKIWANIE ŚRODKÓW?
1. Wypełnić formularz
Dzięki informacjom z formularza będę miała bazę chętnych współpracowników, do których będę mogła kierować konkretne zadania, odpowiadające ich preferencjom i możliwościom czasowym. Ważne: osoby, które chcą napisać wniosek w ramach realizacji próby instruktorskiej, także proszone są o wypełnienie formularza, najlepiej przed rozpoczęciem próby.

2. Śledzić informacje pojawiające się na stronie hufca i na facebooku. 
Jeśli kogoś zainteresuje ogłaszany projekt, proszony jest o zgłoszenie się do niego, także poprzez wypełnienie formularza. 

WYPEŁNIŁEM FORMULARZ, ZGŁOSIŁEM SIĘ DO PROJEKTU I CO DALEJ?
Po wypełnieniu formularza (maksymalnie do 3 dni od wypełnienia) każdy otrzymuje ode mnie maila z potwierdzeniem i bieżącymi informacjami. Dalsze ustalenie formy i zasad współpracy będzie miało charakter indywidualny.

DLACZEGO WARTO ZGŁOSIĆ SIĘ DO POZYSKIWANIA ŚRODKÓW?
Nowa formuła jest elastyczna. Można współpracować przez miesiąc, kwartał, pół roku… Można wybrać działania, które nas interesują. Można odpowiednio wczesnie zgłosić się do współpracy i uwzględnić zadanie w próbie na stopień. Można nauczyć się przydatnej umiejętności, która jest na wagę złota także poza ZHP. Po zakońćzeniu współpracy jest ona podsumowywana i opiniowana.

MASZ POMYSŁ NA PROJEKT?
Masz pomysł na ciekawy projekt, który chcesz zrealizować ze swoją drużyną, szczepem lub zespołem, ale nie masz na to wystarczających funduszy? Zgłoś swój projekt, a spróbuję Ci pomóc! Mając do dyspozycji informacje z wypełnionego przez Ciebie formularza, będę zwracać uwagę na konkursy pasujące do Twojego projektu i informować Cię o nich. Być może masz podobny pomysł, jak ktoś inny i będziecie mogli połączyć siły? Będę także mogła włączyć Twój projekt do większych wniosków, które będę przygotowywać.  
Formularz: http://goo.gl/forms/nkNrAamslw

phm. Justyna Kaczmarek
członkini komendy hufca d.s. pozyskiwania środków

Post Author: hm. Tomasz Jachimek