ZACZYNAMY DZIAŁAĆ! Święto Chorągwi Łódzkiej 2013

Moi drodzy,

mam nadzieję, że do wszystkich już trafiła informacja o tym, że Hufiec Łódź-Polesie jest organizatorem Święta Chorągwi Łódzkiej we wrześniu 2013 r.

Jest to olbrzymie przedsięwzięcie skierowane do całej chorągwi, udział w nim może wziąć około 1500 osób. Jest więc to dla nas wielkie wyzwanie organizacyjne i programowe. Dobrze przygotowane i przeprowadzone święto to dla nas duża szansa, wykazania się kunsztem programowym i metodycznym. Oprócz dużych plusów dla uczestników święta, a także dla społeczności hufca w ogóle, jest to szansa dla każdego z instruktorów i przyszłych instruktorów. Święto pozwoli zdobyć doświadczenie organizacyjne, którym można będzie pochwalić się w CV, zdobyć umiejętności ułatwiające pracę w harcerstwie i innych organizacjach, pozwoli poznać szerokie grono instruktorskie i nawiązać kontakty w innych organizacjach i instytucjach, zyskać szerokie spojrzenie na pracę chorągwi, podjąć się wyzwania, którego realizacja da każdemu dużą satysfakcję. Ci, którzy nie mają jeszcze otwartych prób na kolejne stopnie lub szukają zadań na wymianę na pewno znajdą takie pasujące do ich próby. Ci, którzy prób aktualnie nie realizują, będą mogli sprawdzić siebie i wykazać się umiejętnościami.

Zapraszam wszystkich instruktorów hufca i osoby planujące realizować próby do podjęcia wyzwania i udziału w spotkaniu w dniu 21 stycznia 2013 r. o 18:00 w siedzibie hufca.
Nikogo nie może tam zabraknąć.
Jeżeli jednak chciałbyś popracować przy święcie, a nie możesz się pojawić proszę o taką informację.

Pozdrawiam.

hm. Agnieszka Rytel

Post Author: hm. Tomasz Jachimek