Wigilia Hufca Łódź-Polesie

W zeszłą sobotę Instruktorzy naszego hufca wzięli udział w świątecznej służbie na rzecz schroniska dla zwierząt w Zgierzu 🐕‍🦺 Spędzili tam czas pomagając pracownikom schroniska w codziennych obowiązkach. 🧑‍🌾 Od rana z wielkim zapałem sprzątali wybiegi na których na co dzień urzędują podopieczni schroniska, następnie zabrali wdzięczne zwierzaki na długi spacer, powodując ich ogromną radość. Do schroniska trafiły również paczki z rzeczami uzbieranymi przez naszych harcerzy. 😻
Wieczorem spotkaliśmy się na wigilii instruktorskiej na której wspólnie śpiewaliśmy i nauczyliśmy się pleść makramy. Przyszedł nawet do nas święty Mikołaj a nasz komendant hufca zamienił się w renifera!
Pamiętajcie każde z Nas może zostać superbohaterem – zawsze warto pomagać tym którzy pomocy najbardziej potrzebują, a nie zawsze są w stanie o nią poprosić! Nie tylko w święta! 🦸

Post Author: Wera