Warsztaty promocyjne – social media

Dla kogo te warsztaty? 
Jeśli zajmujesz się promocją, informacją i wizerunkiem w hufcu lub szczepie to znaczy, że te warsztaty są dla Ciebie. Jeśli jeszcze się tym nie zajmujesz, ale myślisz, że to będzie obszar, w którym chcesz się rozwijać to też warto żebyś przyjechał/przyjechała. Być może wiążesz swoją przyszłość zawodową z promocją i harcerstwo może Ci w tym pomóc? Świetnie! Wpadaj na WARSZTATY PROMOCYJNE.


O czym będziemy rozmawiać? Czego się nauczysz?
Tym razem zajmiemy się obszarem SOCIAL MEDIA. Jaka jest specyfika komunikacji w tym kanale, jak budować strategię komunikacji w social media, jak tworzyć kontent i co ważne – jak to robić w ZHP. Będziemy mieli okazje wymienić się doświadczeniami i przyjrzeć się harcerskim profilom w mediach społecznościowych. Jeśli jest też coś, co Cię interesuje, a nie ma tego w programie – zgłoś swoje pytanie w ankiecie zgłoszeniowej!

Jak to będzie wyglądać?
Spotykamy się 24 lutego (sobota) w siedzibie Chorągwi Łódzkiej przy ul. Stefanowskiego 19 i tam ciężko pracujemy od 10:00 do 18:00 z przerwą na obiad.

Jak się zgłosić?
To proste! Wypełnij zgłoszenie do 10 lutego (sobota).

Pytania?
Pisz śmiało – promocja@lodzka.zhp.pl

Warsztaty są bezpłatne.

ZGŁOSZENIA

Post Author: Michalina Andrzejczyk