“Nieobecności komendy i księgowej w sierpniu”

Informuję o nieobecnościach członków komendy i księgowej oraz zastępstw.

Informujemy, że komendantka hufca hm. Agnieszka Rytel:

  • w dniach 5-10.08 będzie przebywac na urlopie i nie będzie można się z nią skontaktować, gdyż przebywać będzie za granicą. Pilne sprawy kierować należy do hm. Katarzyny Kurowskiej i phm. Marcina Sobiepańskiego,
  • w  dniach 15-29.08 przebywać będzie na KDH w Wenecji i będzie można kontaktować się z nią za pomocą telefonu komórkowego.

Dokumenty obozowe podpisywać będzie w tym czasie dh. Magda Dąbkowska lub dokumenty zostaną podpisane przez dh. Agnieszkę w chorągwi, już po powrocie.

W dniach 15-29.08 nieobecni będą także dh. Kasia Kurowska oraz dh. Rafał Rytel, którzy także będa przebywać w Wenecji na KDH. Z komendy dostępnę będa wtedy dh. Magda Dąbkowska oraz dh. Magda Suchan. Dziewczyny mają zaplanowane tylko okołoweekendowe wypady.

Marcin Sobiepański przebywać będzie na urlopie w dniach 11-31.08 i nie będzie można się wtedy z nim skontaktować ponieważ będzie przebywać za granicą.
Podpisy potrzebne w dokumentacji będzie uzupełniał po powrocie już w oddanych do chorągwi dokumentach.

Co najważniejsze 8.08 to ostatni dzień obecności Asi Romańskiej w księgowości. Od tego czasu zastąpi ją Justyna, która już u Asi przebywa i uczy się wszystkiego co powinna. Będziemy się starać w każdy poniedziałek i czwartek, żeby ktoś był w hufcu z komendy, żeby Justynie także pomóc i rozwiązywać wasze wątpliwości.

hm. Agnieszka Rytel
Komendant hufca

Post Author: hm. Tomasz Jachimek