“Kiermasz mundurowy i szansa na dobry uczynek!”

Stary mundur w niewyjaśnionych okolicznościach skurczył się i zalega na dnie szafy? Masz w swoich tajnych zasobach kilka pasów harcerskich? A może trzymasz w pawlaczu worek starych mundurów, który się kurzy? Masz ochotę komuś pomóc lub samemu zrobić interes życia? Mamy dla Ciebie rozwiązanie!
KIERMASZ MUNDUROWY!

Komendanci szczepów serdecznie zapraszają na kiermasz mundurowy, który odbędzie się 19 lutego w godzinach 17.30 – 19.30 w siedzibie hufca. Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby sprzedać niepotrzebne elementy umundurowania oraz tych, którzy chcialiby kupić używane umundurowanie w korzystnej cenie. 

W czasie kiermaszu odbędzie się także zbiórka mundurów i akcesoriów starego typu (koszule, spódnice, spodenki, fartuchy, pasy, nakrycia głowy itp.), które zostaną przekazane harcerzom na Bialorusi lub Ukrainie. Jeśli zatem posiadasz stare elementy mundurowe podziel się nimi i spełnij dobry uczynek!

UWAGA! Wszystkie elementy umundurowania wystawiane na kiermaszu lub przeznaczone dla harcerzy za granicą muszą być w stanie umożliwiającym ich wykorzystanie – czyste, bez dziur i innych znaczących usterek. 
 

hm. Justyna Kaczmarek
Komendantka SH “Żywioły”

Post Author: hm. Tomasz Jachimek