Dowody Zbrodni – Wędrownicza Gra Detektywistyczna

O jakie śledztwo w ogóle chodzi?: Śledztwo w Dowodach Zbrodni to harcerska gra detektywistyczna. Zadaniem patroli jest rozwiązanie sprawy kryminalnej, która miała miejsce około 30 lat temu! Od czasu zbrodni minęło mnóstwo czasu, co spowodowało zatarcie się najważniejszych śladów. Ekipy śledcze czeka ciężka praca przeszukania archiwalnych papierów i teczek, znalezienia potencjalnych świadków, nowe technologie w laboratorium pozwolą zbadać to czego nie mogli śledczy w latach 80. XX w.

Czas: 23 listopada 2013, start:  09:00 (orientacyjny czas śledztwa 6 godzin).

Miejsce: Dawny komisariat milicji, ul. Olimpijska 9

Kto może zostać śledczym: Potrzebni są śledczy z ekipą, razem patrole 3-5 osobowe (zapraszamy wszystkich harcerzy z Hufca Łódź-Polesie, którzy są w wieku wędrowniczym, patrole mogą być mieszane, śledztwa skierowane nie są do drużyn, lecz do wszystkich wędrowników).

Zgłoszenia: Ekipy śledcze prosimy zgłaszać do 17 listopada 2013 roku, drogą mailową: dowodyzbrodni@gmail.com. W zgłoszeniu proszę podać dane personalne całej ekipy, nazwę ekipy śledczej oraz zdjęcie profilowe głównego śledczego.

pwd. Piotr Wojtaszek
Namiestnictwo Wędrownicze

Post Author: PiotrWojtaszek