Super Drużynowi

SUPER DRUŻYNOWI

Miano Super Drużynowego jest wyróżnieniem dla najlepszych drużynowych Hufca Łódź-Polesie. Jest ono przyznawane podczas uroczystego apelu z okazji rozpoczęcia roku harcerskiego. Kandydatów do nagrody, czyli drużynowych, którzy w mijającym roku wykazali się wzorowymi umiejętnościami metodycznymi i programowymi, wskazują namiestnicy, a ostateczną decyzję o przyznaniu nagród podejmuje Komendant Hufca.

Do tej pory mianem zostali wyróżnieni:

Super Drużynowi 2017

pwd. Katarzyna Polit

drużynowa Gromady Zuchowej "Kleksomajki"

pwd. Jakub Łapiński

drużynowy 66 Łódzkiej Drużyny Harcerzy "Wilczki"

pwd. Weronika Borkowska - Wengrzyk

drużynowa Gromady Zuchowej "Odkrywcy Madagaskaru"

pwd. Weronika Sobańska

drużynowa 48 Łódzkiej Drużyny Harcerskiej "Fera Aqua"

pwd. Aleksandra Antosiak

drużynowa 101 Łódzkiej Drużyny Harcerek