Super Drużynowi

SUPER DRUŻYNOWI

Miano „Super Drużynowego” jest wyróżnieniem dla najlepszych drużynowych Hufca Łódź-Polesie. Jest ono przyznawane podczas uroczystego apelu z okazji rozpoczęcia roku harcerskiego. Kandydatów do nagrody, czyli drużynowych, którzy w mijającym roku wykazali się wzorowymi umiejętnościami metodycznymi i programowymi, wskazują namiestnicy, a ostateczną decyzję o przyznaniu nagród podejmuje Komendant Hufca.
Do tej pory mianem zostali wyróżnieni:

Super Drużynowi 2018

pwd. Aleksandra Antosiak drużynowa 101 Łódzkiej Drużyny Harcerek im. Krystyny Krahelskiej ps. “Danuta”
phm. Mateusz Cyniak drużynowy 19 ŁDW „Nieprzemakalni” im. Jana Łożańskiego ps. „Orzeł”
pwd. Justyna Sykuła Gromada Zuchowa „Podniebni Odkrywcy”
pwd. Anna Topolska Gromada Zuchowa „Łowcy Przygód”

Super Drużynowi 2017

pwd. Katarzyna Polit drużynowa Gromady Zuchowej “Kleksomajki”
pwd. Jakub Łapiński drużynowy 66 Łódzkiej Drużyny Harcerzy “Wilczki”
pwd. Weronika Borkowska – Wengrzyk drużynowa Gromady Zuchowej “Odkrywcy Madagaskaru”
pwd. Weronika Sobańska drużynowa 48 Łódzkiej Drużyny Harcerskiej “Fera Aqua”
pwd. Aleksandra Antosiak drużynowa 101 Łódzkiej Drużyny Harcerek