“Nowa strona już w domenie zhp.pl”

Miło nam poinformować, że pod adresem www.lodzpolesie.zhp.pl działa już nowa strona hufca. Teraz będą na niej trwać ostatnie prace, tak aby wyeliminować ewentualne błędy lub niedociągnięcia, które mogły się pojawić w wyniku zmian na serwerach itp. Potrwa to kilka dni. Ale już teraz zachęcamy do zamieszczania własnych newsów – wystarczy założyć konto i go dodać z poziomu strony. Po zatwierdzeniu będzie on widoczny w serwisie. Można również newsy przesyłać – czekamy na nie pod adresem lodzpolesie@zhp.pl.

Wkrótce w postaci zarchiwizowanej będzie dostępny również stary, przez wiele lat dobrze nam służący serwis hufca. Jednak w wyniku problemów z serwerem będzie trzeba na tę archwizację chwilę poczekać.

Tymczasem czekamy na Wasze uwagi, co do serwisu. Maile bez zmian: tomasz.jachimek@zhp.net.pl , bądź magdalena.suchan@zhp.net.pl.

Wasze ZPI

Post Author: sy2birak