Zmiany w Retmanacie

27 lutego o godzinie 19:00 w siedzibie Hufca Łódź Polesie odbyła się wyborcza zbiórka Retmanatu.

Bardzo ważnym elementem spotkania był wybór nowego Retmana. Dotąd pełniący funkcję – phm. Włodzimierz Palczewski – ustąpił z funkcji. Po burzliwej dyskusji jednogłośnie przeszła kandydatura pwd. Małgorzaty Palczewskiej. Gosia jest młodym instruktorem, jest pełna energii, werwy. Ma wiele pomysłów na działania związane z żeglarstwem i nie tylko.

Podczas zbiórki odbyła się także niezwykle istotna dyskusja poprzedzająca weryfikację celów i kierunków działania retmanatu. Po długich rozmowach zdefiniowaliśmy czym jest dla nas retmanat. Ma być on między innymi otwartym namiestnictwem, które będzie wspierało w działaniach związanych z wodą każdą zainteresowaną drużynę.

phm. Sylwia Buczyk
instruktorka Retmanatu
 

Post Author: AniaG

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *