Zbiórka elektrośmieci

30 września i 1 października miała miejsce w naszym hufcu akcja zbierania elektrośmieci. Akcja jest częścią organizowanej przez Chorągiew Łódzką i firmę Remondis zbiórki elektroodpadów. Brało w niej udział kilkanaście hufców z całej chorągwi.

Według naszych obliczeń i danych od firmy Remondis przekazaliśmy ponad 130 sztuk elektrośmieci (nie licząc klawiatur, myszek itp) na łączną wagę ok 1300 kg. Na chwilę obecną jest to drugi wynik w chorągwi (hufiec Łowicz przekazał ok 7 ton).

Dziękuję za zaangażowanie się w akcję harcerkom i harcerzom ze szczepów: im. Traugutta, Żywioły, im. Dywizjonu 303, im. Cichociemnych oraz Grupie Kwatermistrzowskiej.

hm. Rafał Rytel

Post Author: Rafał Rytel