Zagłosuj na naszą Niezwyczajną Olę!

Nasza instruktorka, phm. Aleksandra Górska, namiestniczka harcerek i członkini Zespołu Kadry Kształcącej, została nominowana w Plebiscycie Niezwyczajni 2018 w kategorii MŁODY LIDER. Na Olę możecie głosować na stronie zhp.pl/niezwyczajni. Głosowanie trwa TYLKO do 17 lutego 2019 r.  Nie odwlekajcie więc oddania swojego głosu na ostatnią chwilę! 🙂

Druhna Ola przez ponad trzy i pół roku prowadziła 137 Łódzką Drużynę Harcerską „Sosny”. Wypracowała w niej prężnie działającą obrzędowość, pracę z Prawem i Przyrzeczeniem Harcerskim, systematyczne zdobywanie stopni adekwatnych do wieku oraz prawidłowe umundurowanie. Za swoje osiągnięcia w zeszłym roku druhna Ola otrzymała tytuł najlepszej drużynowej w hufcu. Od kilku lat druhna Ola aktywnie działa także w HZKK „Rada Puchaczy”, gdzie współprowadzi między innymi kursy drużynowych i przewodnikowskie. Kilkukrotnie była także organizatorem Ogólnopolskiej Konferencji Instruktorskiej „Dobre Hufce Dobre Praktyki”, a w ubiegłorocznej edycji pełniła funkcję szefowej konferencji. Od ponad czterech lat jest instruktorką, a od zeszłego roku szefową Namiestnictwa Harcerek „Ogród”. W swojej pracy dba o realizację cech i elementów metody harcerskiej, a w ramach tego tworzy inspirujący i stymulujący program. Druhna Ola w swojej pracy kładzie nacisk na relacje i kontakt ze swoimi drużynowymi. Dzięki temu jest blisko zarówno problemów, jak i sukcesów swoich kadr i jednostek.

hm. Tomasz Jachimek
członek komendy hufca

Post Author: hm. Tomasz Jachimek