Wyróżnieni Listem Pochwalnym Naczelnika ZHP

WYRÓŻNIENI LISTEM POCHWALNYM NACZELNIKA ZHP

List Pochwalny jest wyróżnieniem przyznawanym instruktorom ZHP pełniącym funkcję drużynowego, których postawa jest godnym naśladowania przykładem zaangażowania w pracę na rzecz zuchów i harcerzy. Wyróżnienie to można otrzymać tylko raz. Naczelnik ZHP wyróżnia Listem Pochwalnym corocznie w Dniu Myśli Braterskiej 22 lutego

Do tej pory list otrzymali:

2014

pwd. Anna Kobalczykdrużynowa 46 ŁDH-ek „Knieje” (Szczep Harcerski im. Dywizjonu 303)

pwd. Agnieszka Wasiela

drużynowa gromady zuchowej „Kleksomajki” (Szczep Harcerski im. Dywizjonu 303)
phm. Grzegorz Świstekdrużynowy gromady zuchowej „Podniebni Odkrywcy” (Szczep Harcerski „Żywioły”)
pwd. Marta Janczakdrużynowa 31 ŁDH „Bystrzyca” (Szczep Harcerski „Żywioły”)

2015

pwd. Agnieszka Bożekdrużynowa Gromady Zuchowej „Mrówki Bigbitówki” (Szczep Harcerski „Agrikola")
phm. Paulina Dammdrużynowa Gromady Zuchowej „Zaczarowana Kraina” (Szczep Harcerski „Arsenał")
pwd. Jakub Dyktyńskidrużynowy 7 ŁDH „Płomienie” (Szczep im. Romualda Traugutta)

pwd. Agata Jagieła

drużynowa25 ŁDSH „Elementa" (Szczep Harcerski „Młodych Orląt")
pwd. Marta Lenkdrużynowa Gromady Zuchowej „Puchatki z Błękitnej Chatki” (Szczep Harcerski „Arsenał")
pwd. Paulina Nowakdrużynowa 123 ŁDSH „Kontrast” (Szczep Harcerski im. Cichociemnych)
pwd. Olga Skowrońskadrużynowa Gromady Zuchowej „Radosne Pszczółki” (Szczep im. Romualda Traugutta)
pwd. Klaudia Stępieńdrużynowa 2 ŁDH-ek „Obieżyświaty” (Szczep Harcerski „Młodych Orląt")
pwd. Martyna Studnickadrużynowa Gromady Zuchowej „Łowcy Przygód” (Szczep Harcerski „Agrikola")
pwd. Anna Topolskadrużynowa 101 ŁDH-ek (Szczep Harcerski „Agrikola")
pwd. Michał Wacławskidrużynowy Gromady Zuchowej „Ogniste Smoki” (Szczep im. Romualda Traugutta)

2016

pwd. Zofia Kabzadrużynowa 33 ŁDH "Polaris" im. Marii "Rysi" Masłowskiej (Szczep Harcerski „Młodych Orląt”)

pwd. Aleksandra Górska

drużynowa 137 ŁDH "Sosny" im. Bogusi Sierpińskiej (Szczep Harcerski „Arsenał” im. Aleksandra Kamińskiego)

2017

pwd. Sylwia Białeckadrużynowa Gromady Zuchowej „Retkińskie Iskierki” (Szczep Harcerski „Żywioły" im. gen. Mariusza Zaruskiego)

phm. Bartłomiej Cota

drużynowy 24 ŁDH „Ilczi"  (Szczep Harcerski „Żywioły" im. gen. Mariusza Zaruskiego)
pwd. Angelika Kasprzakdrużynowa Gromady Zuchowej „Pszczoły z Zaczarowanego Ula” (Szczep Harcerski „Arsenał” im. Aleksandra Kamińskiego)